Toitumis- ja treeningkavad

“Making Excuses Burns Zero Calories Per Hour.” 

Miks tellida endale personaalne toitumis- ja treeningkava?

Kallid praegused ja tulevased kliendid! Mina Sander Kuusk TBW peatreener, toon välja punktid, milles seletan lahti personaalse toitumis- ja treeningkava  olemuse.

ANKEET on esimene asi, mis tuleb kliendil ära täita enne kavade tellimist. Ankeedis olevad küsimused aitavad kokku panna just Sulle sobiva toitumis- ja treeningkava! Ole palun võimalikult täpne küsimuste vastamisel!

KALORAAZIPÕHISE TOITUMISKAVA koostan valmis ANKEEDI põhjal, et see sobiks ideaalselt Sinule! Ankeedis, tuleb Sul täita TOITUMISHARJUMUSTE lahter, kuhu saad kirjutada, millised toidud Sulle ei sobi või milliste toiduainete vastu on talumatus. Kui oled ankeedi põhjalikult ära täitnud, siis Sinu toitumiskavas neid toiduaineid kindlasti ei ole.
Kehakaalu muutumisel muutub ka kaloraazi vajadus, seetõttu on oluline anda märku enda kaalunumbri muutusest! 
Kuna TBW eesmärk on täiendada kavasid uute retseptidega, siis muutub ka Sinule koostatud kava põnevamaks! PS! Samuti õpetan selgeks, kuidas ise muuta toiduaineid nii, et kaloraaz ei muutuks. Tänu sellele on meie toitumiskava jälgimine lihtne ning toidud väga kirjud!

SUHTLEMINE ja selle olulisus. Selleks, et saaksin keskenduda Sinu soovitud eesmärgile, tuleb Sul olla avatud ning julge! Ära karda minuga suhelda, sest just mina olen see, kes saab Sind aidata soovitud eesmärgini. Kui Sulle jääb midagi ebaselgeks, võid alati mulle kirjutada. Koos leiame Sinu küsimusele vastuse.

TREENINGKAVA Meie keha vajab ka füüsilist koormust. Selleks on TBW välja töötanud nii koduse – kui ka jõusaali treeningkava. Kodune treeningkava on mugav neile, kellel ei ole võimalust spordiklubi külastada! Treeningkava on oma keha raskust kasutades vägagi efektiivne ning tulemusterohke! Kui aga soovid treenida jõusaalis, siis selleks koostan kava lähtudes vastavalt Sinu eesmärgile. Jõusaali treeningkava saab olema progresseeruv ehk kindla aja möödumisel, tuleb kava muuta ning anda kehale uus väljakutse!  Mõlemad treeningkavad on koos videojuhistega, et saaksid iseseisvalt neid jälgida! PS! Kui tunned end jõusaalis ebakindlalt ning varasemalt pole sind jõusaali juhendatud on võimalik tulla minu juurde personaaltreeningule Tallinnas ja Tartus, eelnev broneering vajalik! 

TAGASISIDE on oluline, et saaksin teada, kuidas Sul on läinud! Mina ootan iga kliendi tagasisidet 14  päeva möödumisel, et vajadusel teha kavas muudatusi! Pidev suhtlemine tagasiside teel annab Sulle motivatsiooni, et üllatada mind oma tulemustega! Tagasisides peab kindlasti olema märgitud kaalumistulemused, veel soovin teada toitumiskava jälgimise täpsust ning tagasisidet trennitegemise kohta. Selline ülevaade aitab meil liikuda Sinu soovitud eesmärgi suunas!

Kui oled läbi lugenud väljakirjutatud punktid, siis usun, et mõistad millega tegeleb TBW. LISAKS toitumis- ja treeningkavale, TELLID endale ka veebitreeneri, kelleks olen mina Sander.

Ma ei jäta Sind üksi sinu tegemistes, vaid olen toeks seni kuni minu abi vajad! Minuga saab ühendust Facebookis või meiliaadressil theblackwolffitness@gmail.com

Sinu treener,
Sander TBW Kuusk

LIHASMASSI KASVATAMINE

LIHASMASSI KASVATAMINE

Koostame erinevate eesmärkidega treeningkavu!

Lisa Eemalda
san1
britten parem kv

KAALU LANGETAMINE

Koostame erinevate eesmärkidega treeningkavu!

PROGRESSEERUVAD TREENINGKAVAD

PROGRESSEERUVAD TREENINGKAVAD

Koostame erinevate eesmärkidega treeningkavu! Kavade kesvtus 8-10 nädalat. 

sander-11-11-2019_foto-timo-arbeiter-56
fitness-training-home-workout-wallpaper-preview

kodused treeningkavad

kodused treeningkavad

Kui soovid treenida kodus, pakume Sulle erinevaid koduseid treeningkava programme!

Astu esimene samm!

Pane ennast proovile. See on ainus tee, mis aitab sul edasi areneda.

Personaale toitumis- ja treeningkava!

30 €

/kuus